Погані звички цуценят: про що вони говорять?

Погані звички цуценят: про що вони говорять? Жизнь

У парку завжди є один собака, який навмисне не слухається закликів господаря повернутися, або ж цуценя, яке гавкає щоразу, коли дзвонять у двері. Подібна поведінка може сильно бентежити та інколи, навіть дратувати власників собак.

Але замість того, щоб звинувачувати собаку за таку погану поведінку, можливо, нам потрібно подивитися на себе.

На думку експертів з дресирування собак, наші домашні улюбленці діють так, як їм зручно, тобто вони намагаються одержати те, що хочуть.

Собаки — експериментатори, реакція господаря на те, що вони роблять, впливає на їхню майбутню поведінку. Вони просто роблять і дивляться, що діється.

Цуценята Мальтіпу роблять те саме. Якщо те, що вони роблять, спричиняє щось хороше, вони роблять це знову. А якщо це призводить до чогось несприятливого, вони з меншою ймовірністю будуть це повторювати.

Неслухняність

Зазвичай непослух собаки пов’язаний з нетерплячістю господаря та може бути наслідком того, що ви віддаєте кілька команд, не чекаючи поки цуценя їх виконає.

Як це виправити?

Вашому Мальтіпу потрібен час, щоб обробити команду та зреагувати. Будьте терплячі та спокійні, віддаючи накази повільно, не повторюючись. Якщо ви кажете одне і те ж знову і знову, ваш собака зрозуміє, що може піти, не підкоряючись з першого разу.

Перетягування лідерства

Більшість собак тягнуть повідець, поки їх не навчать поводитися по-іншому. Якщо людина на іншому кінці повідця нетерпляча та хоче отримати результат негайно, очевидно, що вона не працює над тим, щоб змінити поведінку цуценяти.

Як це виправити?

Єдиний спосіб виправити це — докласти зусиль, щоб змінити поведінку вашого Мальтіпу, навчивши його розуміти різниці між правильними на неправильними речами.

Попрошайка

Завжди важко встояти перед цими великими щенячими очима, але ви повинні справлятися з цим для них та вашого блага. Ваша собака звикне до цих маленьких частувань і, отже, у неї з’явиться звичка просити милостиню. Це також може мати довгострокові наслідки, такі як ожиріння та діабет.

Як це виправити?

Постарайтеся перестати годувати вашого Мальтіпу ласими шматочками під столом і стежити за тим, щоб вони просто харчувалися добре та збалансовано.

Маніакальна енергія

Ваш собака занадто активний чи він просто відображає ваш спосіб життя? Експерти зоо-психологи говорять, що коли у вас досить активний та насичений спосіб життя, коли навколо вас відбувається багато всього, ваш собака може запозичити певну поведінку. Цуценята можуть відображати енергію навколо себе.

Як це виправити?

Будьте спокійнішими, і це вплине на вашого вихованця, і приділяйте йому необхідну кількість уваги. Це особливо актуально для цуценят, які вчаться соціальній поведінці.

Постійно гавкає

Найчастіше це ознака того, що власник надто м’який. Гавкіт, який винагороджується тим, чого хоче собака, навчить його продовжувати це робити.

Як це виправити?

Якщо ваша Мальтіпу вимагає від вас чогось своїм гавкотом, не давайте йому того, що він хоче. Цуценяті доведеться зрозуміти, що така поведінка є неприйнятною.

Погане поводження з іншими собаками

Коли ваш собака відповідає агресією на агресивну поведінку інших собак, це може означати нездатність власника постояти за себе. Ви можете ігнорувати їх агресію та гарчання, тим самим показуючи собаці, що все гаразд.

Як це виправити?

На думку кінологів, вам необхідно встановити межі та покарати за погану поведінку. Наприклад, соціальна ізоляція може бути дуже корисною. Або ж просто несподівано перервіть поведінку вашого собаки.

Читайте также:
Фото аватара
stin
Самое интересное
5 1 голос
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизация
*
*
Генерация пароля
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x